Mitatek Elektronik

 Meets dreams with technology!

nof-carousel-nav-right-dk

MGM3000 -3G OEM Modül

MGM3000 2G/3G/LTE OEM Modül
 • Genel

  MGM3000, GSM servis sağlayıcı üzerinden(GPRS,EDGE,3G hizmeti kapsamında), endüstriyel kontrol uygulamalarında, hazır iletişim çözümü olarak kullanılan  OEM iletişim modülüdür. Uzaktan izleme, telemetri, makinadan makinaya haberleşme uygulamalarında, uzak mesafe kablosuz iletişim ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.

  PCB’ye monte edilebilen dahili yapısı sayesinde, ürünlerinize 3G özelliğini, çok rahatlıkla kazandırabilirsiniz. Kolay ve şeffaf veri  iletişim yapısı ile, ekstra GSM bilgisine gerek kalmadan, güvenli haberleşme olanağına kavuşursunuz. Akıllı yapısı sayesinde, size sürekli 3G bağlantısı sunmak önceliklidir.

  Ürünümüzle birlikte gelen Sanal Seri Port uygulaması sayesinde, mevcut yazılımların değiştirilmesine gerek kalmamaktadır. Seri Porttan haberleşen sistem yapısı aynen korunarak, uzak ya da mobil hale getirilebilir.

  Ürünün U.FL bağlantılı anten girişi sayesinde, anten kısıtlaması olmadan kutu yerleşimi yapabilirsiniz. Harici anten bağlantısı için ara kablo ürünle birlikte verilmektedir.

  Push-Push özellikli sim kart yuvası bulunmaktadır.

   

 • Özellikler
 • Uygulama
 • Dökümanlar

Copyright 2002-2019 Mitatek Elektronik Tasarım Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.  Tüm hakları saklıdır. Alıntı,kopyalama yapılamaz. v5.1m