HAKKIMIZDA

Türkiye'de elektronik tasarım, özel amaçlı tümdevre tasarımı (ASIC-FPGA-CPLD), yazılım geliştirme konusunda çalışmak üzere 2002’de kurulmuş olan firmamız Türkiye'de önemli bir eksiği gidermek amacı ile sektöre giriş yapmıştır. Ekonomik krizin aşılmasının koşullarından birinin de ülkelerin kendi bilgi birikimlerine, teknolojik altyapılarına, insan kaynaklarına yönelmek olduğu görülmüştür. Eğer bilgi birikimi, teknoloji, insan kaynağı yeterli görülmüyorsa bu eksikliklerin giderilmesi de başlı başına önem arz etmektedir.

Takım Oyunu : Firmalar, günümüzün pazar koşullarında yeni iş fırsatları yaratabilmek, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmek için sürekli değişime ihtiyaç duymaktadırlar. Mitatek, bu değişim ve bunun getirdiği dönüşüm çalışmalarını, teknolojiyi amaç edinmek yerine bir araç gibi kullanarak tasarım ve danışmanlık hizmeti ile destekler. Projeleriyle herhangi bir markaya bağlı kalmaksızın, ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ürün ve çözümleri sunarak gerçek bir iş ortağı gibi çalışır.

Liderlik: Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle, Türkiye’de ilk olmuş, Telemetri, Makinelerarası iletişim Ürünleri konusunda, daha önce yerli tasarım ve üretim olarak piyasada bulunmayan ürünleri ile sektöre liderlik etmiştir. Günümüzde ithalatın geldiği nokta itibarı ile, sektörel ve sosyal anlamda sorumluluğunu ziyadesi ile yerine getirmenin onurunu yaşamaktadır.

Elektronik Devre ve Sistem Tasarımı

Teknik isteklerinizi ayrıntılı olarak bize  anlatığınızda, onu en son ve güncel  teknolojilerle gerçekleyeceğiz.Elinizde teknik ayrıntılar yok ise, ürün tanımlama dökümanını birlikte yazarak işe başlıyoruz.

  • Problem tanımı
  • Devre şeması çizimi
  • Baskıdevre(PCB) çizimi
  • Prototip oluşturulması
  • Prototip testleri
  • Son ürün haline getirme
  • Kart üretimi
stitching-horizontal

Telemetri-Makinelerarası İletişim cihazları

Endüstriyel otomasyon sistemlerinde, cihazların haberleşmesi temel teşkil etmektedir. Bu iletişimin Ethernet, GPRS/EDGE/3G, WiFi üzerinden yapılmasını sağlamak üzere Telemetri, Makinelerarası iletişim Ürünleri tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir.

Eğer uygulamaya özgü istekler olması durumunda da Mitatek Elektronik size en uygun çözümü sunacak bilgi ,tecrübe ve altyapıya  sahiptir.

stitching-horizontal

Danışmanlık Hizmetleri

Eğer tasarım ekibiniz, zamanında ürün geliştirmede sıkıntılar yaşıyorsa ya da  herhangi bir tasarım aşamasında güçlükle karşılaşıyorsa, desteğe ihtiyacınız olabilir.

 Bu destek, on yılı aşkın piyasa ve yirmi yılı aşkın tasarım, ürün geliştirme tecrubesi ile  firmamız tarafından verilir

.Bu anlamda, Mitatek Elektronik sorunu tespit etmekle kalmayıp bizzat sorunu çözen de olacaktır. 

marka_tescil_belgesi_b
CE_Belgesi_tr
Kosgeb_mezun_k
Patent_k